Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-fun | Airco| Bluetooth | Elek. Ramen | 5DRS | NL/NAP
Direct kopen, basisprijs: € 8.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.900,-
LEASEPRIJS: € 146,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Aygo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 VVT-i x-fun | Airco| Bluetooth | Elek. Ramen | 5DRS | NL/NAP |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 juli 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 75.204 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 146,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 54 kw / 74 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 815 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Uitstelbare zijruiten achter
- Infotainment
- MP3 aansluiting
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Boordcomputer
- Climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel